top of page
  • Zdjęcie autoraPaweł Kwiecień

Zostałem reżyserem w spektaklu !

Reżyserowałem iluzję w spektaklu na podstawie powieści Olgi Tokarczuk pt.:"Empuzjon"!Emocje jeszcze nie opadły... Wciąż słychać echa niekończących się braw i owacji na stojąco! Za nami światowa prapremiera spektaklu "Empuzjon" w reżyserii Robert Talarczyk

A ja już na chłodno chciałbym się podzielić z Wami ostatnimi tygodniami mojego życia! Najpierw bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizacje spektaklu. Od osób za kulisami aż po wspaniałych aktorów ! Dziękuję Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego za zaufanie i powierzenie właśnie mojej osobie tak odpowiedzialnego zadania. Robert Talarczyk dziękuje za owocną współpracę i zamysł połączenia teatru ze sztuką iluzji...

"Empuzjon" to piękna oniryczno-surrealistyczną opowieść, a elementy iluzji tylko to pogłębiają!Gdy kilka lat temu podjąłem jakże ważną dla mnie decyzję, że to właśnie iluzja jest moim planem na przyszłość, to nigdy bym nie przypuszczał jak moje życie się potoczy! Większość życia spędzam w trasie, występując dla najwspanialszej publiczności, odpisując na maile itd. TAK, KOCHAM TO!


Gdy decyzja zapadła i zostałem jednym z realizatorów spektaklu, obawiałem się czy podołam, ale teraz wiem, że TAK! Jest to zasługa całego zespołu, dzięki nam wszystkim powstał niesamowity spektakl.To była wspaniała przygoda... A ja czuje wielką dumę i spełnienie, że w wieku 19 lat miałem możliwość wyreżyserować zjawiskowe iluzje oraz wystąpić w tak pięknym spektaklu teatralnym.

Ostatnie cztery tygodnie mojego życia to mała ilość snu, ogrom kofeiny i setki kilometrów w trasie, a przede wszystkim twórcza praca ze wspaniałymi ludźmi!

A to wszystko uwiecznione na wspaniałych fotografiach - @przemysław jendroska

Raz jeszcze BARDZO WAM DZIĘKUJĘ

6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page