top of page
  • Zdjęcie autoraPaweł Kwiecień

Pokaz PRAWDZIWEJ MAGII w parku rozrywki energyladnia !

W minionym sezonie wakacyjnym miałem przyjemność występować ze swoim show na deskach teatru Egipt w Zatorze.Jako artysta staram się wciąż rozwijać, a możliwość tworzenia pokazów w parku rozrywki Energylandia to najlepsza możliwość do zbierania nowego doświadczenia !

Liczne pokazy oraz zmieniającą się publiczność to strzał w 10-tkę, dzięki temu doskonale dopracowałem swój repertuar,

tak aby był on oryginalny, interesujący oraz dawał efekt WOW.


Te ponad 90 dni oraz wykonanych około 500 pokazów na scenie energylandii było niesamowitym przeżyciem !

Cała współpraca rozpoczęła się od magicznego dnia dziecka w parku rozrywki energylandia w zatorze,

5 dni wspaniałej zabawy dla najmłodszych odwiedzających oraz mój pokaz iluzji.Kolejne dni to spełnienie moich dziecięcych marzeń, ponieważ prywatnie jako gość parku zawsze mialem z tyłu głowy jak fajnie byłoby wystąpić na scenie teatru i finalnie mój autorski występ zagościł do atrakcji numer 50.Nie był to pokaz magika dla dzieci, chciałem stworzyć pełne wyrafinowania profesjonalne show iluzjonisty, które mam nadzieje zachwyciło widownie !

Obserwując reakcje publiki, odnoszę wrażenie, że udało mi się sprostać oczekiwaniom, a pokaz był rollercoasterem humoru, dorośli oraz dzieci byli zaangażowani i czynnie brali udział w tym scenicznym show.

Śmiech oraz zdziwienie, jakie wywoływałem to najlepsze uczucie, jakim mogłem zostać obdarzony.


To najwspanialsza część mojej pracy i teraz mogę to wszystko powspominać jako ekstremalną przygodę przy wspaniałej atmosferze.


Jedynie pozostało mi serdecznie podziękować za wspólną zabawę oraz zaufanie, którym zostałem obdarzony, jako artysta, który zaledwie co napisał maturę, miał zabawiać gości największego parku rozrywki !


Mam nadzieje, że do zobaczenia w nadchodzącym sezonie !

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page